Sve o pivu kod nas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o pivu kod nas

Abejow,Ale,Alu,Alus,Beer,Beier, Bejau,Beoir,Bere, Bia, Biar, Bier,Biere,Biero,Biiro,Bir,Bira, Birah,Bire,Birra,Biya,Biyar, Bjor,Cerveja,Cervesa,Cervisia, Chang,Garagarnoa, Garejure, Immiaarag,Labiera, Maekju, Oke, Olu,Olut,Pia,Pijiu,Pivo,Piwo,Pombe,Sor,Öl
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptyMon Jun 27, 2011 2:02 am

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   2dri9kw
Vrhunsko nefiltrirano, mutno pšenično pivo napravljeno od najkvalitetnijih sastojaka, sa specijalnim, pšeničnim sladom i korijanderom koji mu daje specifičnu aromu.

Jelen Belo ima bogatu penu zbog visokog sadržaja belančevina, polifenola i drugih komponenti koje čine pivo mutnim (usled nefiltriranja u procesu proizvodnje) i uslovljavaju stvaranje visoke guste pene u čaši.

Jelen Belo ima intenzivniju aromu što je posledica dodatka korijandera i pšeničnog slada kao i manju gorčinu pa je pitkije i lakše od redovnog piva.

Jelen Belo je najbolje konzumirati na temperaturi od 4 C, a za potpuni užitak preporučuje se poseban ritual sipanja u čašu:

Pšenično pivo toči se polako u visoku čašu, usku pri dnu, i proširenu na vrhu. Kad u flasi ostane polovina sadržaja, treba prestati sa sipanjem, zavrteti flašu, tako da se nataloženi kvasac podigne, a onda izliti ostatak. Tako ćete u čaši dobiti bogatu kremastu penu i sav sadržaj pivskog kvasca.

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   2nl9xev


Last edited by Admin on Sat Nov 24, 2012 4:51 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
Pazi Flajka

Pazi Flajka


Posts : 6
Join date : 2011-08-06

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptySat Aug 06, 2011 6:10 pm

Koliko je dobro ovo pivo affraid
Ovo mi je omiljeno cheers
Back to top Go down
Thias




Posts : 14
Join date : 2012-10-06

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptySat Oct 06, 2012 5:14 pm

Mnogo dobro pivo, ali ga nisam video skoro po radnjama
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptyThu Oct 11, 2012 9:10 pm

Prica se da vise nece da ga prave Suspect
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
zivce

zivce


Posts : 11
Join date : 2012-10-06

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptyFri Oct 12, 2012 10:29 pm

možda nije bilo interesovanja. Letujem par godina u Hrvatskoj i tamo kad se pojavi nešto to dođe kod nas posle 2 godine. Tako i bez alkoholno pa i ovo pšenično. Mi nemamo kulturu pšeničnog piva apogotovo što je ovo industrijsko pivo , bez ideje, nego eto da imamo još nešto da ponudimo. kome se pije dobro pšenično pivo, Erdinger je tu, kod nas nema bolje! Laughing
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptyFri Oct 12, 2012 11:04 pm

Moj drug ima jednu teroriju
Postoji jelen bez alkoholno i to je u BELOJ boji.
Kad sam bio u jednoj kafani konobar mi reko dal zelim beli jelen krenuoo sam da se smejem jel mislio sam da mi nudi bezalkoholno pivo.
Par ljudi mi ispricalo da su imali slican trip jel cim cuju beli jelen misle na bez alkoholan jelen.

Tako ljudi su bili zbunjeni i mozda zato cekaju da prodje neko vreme pa da opet krenu.Ali znam mnogo ljudi koji nisu ludi za pivom i bas se raspitaju sta bi sa belim jelenom
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
Thias




Posts : 14
Join date : 2012-10-06

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptyTue Oct 23, 2012 7:55 pm

zivce wrote:
možda nije bilo interesovanja. Letujem par godina u Hrvatskoj i tamo kad se pojavi nešto to dođe kod nas posle 2 godine. Tako i bez alkoholno pa i ovo pšenično. Mi nemamo kulturu pšeničnog piva apogotovo što je ovo industrijsko pivo , bez ideje, nego eto da imamo još nešto da ponudimo. kome se pije dobro pšenično pivo, Erdinger je tu, kod nas nema bolje! Laughing

Pa jedino pšenično pivo kod nas koje si mogao da nađeš za male pare, meni je bio skroz ok i često sam ga pio...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   EmptyFri Oct 26, 2012 5:41 am

Crna kornjaca bese ima pšenično pivo.
Uradicu uskoro update sta sve crna kornjaca ima
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
Sponsored content





Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty
PostSubject: Re: Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)    Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)   Empty

Back to top Go down
 
Jelen Belo (Pšenično pivo) (R.I.P)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jelen Fresh Limun pivo vol.2
» Jelen pivo 5+1
» Jelen Pivo Strong Vol 7.3
» Nova Jelen PINT CAN (povodom Jelen Live) 568ml
» Jelen cool(bezalkoholno pivo)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sve o pivu kod nas :: Apatinska pivara :: Jelen-
Jump to: